EE

Uudised

Apr 01 2015

ASICS KLIINIK

ASICS Kliinikud on tähtis osa meie igapäevasest tegevusest juba mitu aastat. Heale tootekoolitusele ja suurte kogemustega nõuandjate abile tuginedes , oleme kindlad, et saame pakkuda sulle parimat tuge spordijalatsi valikul.

Loe lähemalt >

Jan 14 2013

FLUID AXIS

Jala liikumine on peamiselt määratletud läbi oma kahe hüppeliigese. Ülemine hoolitseb ainult jalalaba alla- ja ülesliigutamise eest. Alumine liiges seevastu kontrollib samaegset kolmeulatuslikku liikumist ja on seega loomuliku sammuliigutuse aluseks.

Loe lähemalt >

Dec 14 2012

VACUUM FIT Tehnoloogia

Fischer VACUUM FIT tehnoloogia esitlust ning tutvustatud täiesti uusi saapamudeleid eelmisel aastal saatis kogu maailmas väga suur huvi. Fischer VACUUM saabastes kasutatud materjal võimaldab esmakordselt maailmas kohandada mäesaabas täielikult jala järgi ja pakub mugavuses enneolematut kvaliteeti. Ja seda kõike 20 minutiga.

Loe lähemalt >

Nov 14 2012

SWIX MÄÄRDEKOOL

SWIX määrdekoolis saad osaleda kui kui lähed saidile www.swixschool.com. Siin näed võtteid mida kasutavad SWIX spetsialistid suuski määrides ja ennekõike on info suunatud aktiivsele kasutajale kes soovib oma suuski ise määrida. Aktiivsed suusatajad hoolivad väga, et nende oskused oleksid võrreldavad parimate määrdemeistritega Maailma karikalt.

Loe lähemalt >

Oy Patrol Ab
Veerenni 58 A - II korrus
11314 Tallinn, Estonia
Tel + 372 6 799 420
Faks + 372 6 799 421
E-mail: aivo.liiv @ patrol.ee